Железобетонные бассейны
г. Одесса

+38097-522-94-27

Краплина океану

Вода - дійсний початок всього існуючого

Ми працюємо в Одесі і Одеській області вже більше 10 років (наші роботи є і в Києві), тому ми впевнено відчуваємо себе в будівництві залізобетонних басейнів будь-якої складності.

Залізобетонні чаші, як відомо, - найдовговічніші і практичні в експлуатації. За допомогою арматури і бетону можна втілити будь-яку бажану форму і розмір Вашого майбутнього басейну. Не дивно, що Ви перед тим, як робити таке, не побоїмося цього слова, - прекрасна споруда, в думках уявляєте його. Ми, як професіонали, порадимо Вам (якщо Ви ще не упевнені) форму басейну, яка вписуватиметься в ландшафт і гармонуватиме зі спорудами, які вже розміщені на ділянці.

Лише залізобетонні технології допоможуть надавати басейну неприборкану форм (що властиве воді в природі). Вже навіть одне цю якість дає простір Вашої фантазії для розташування поблизу басейну рослинності, скель, альпійських гір і так далі (все це ми втілювали в Одесі і Одеській області неодноразово). І, навпаки, - лише залізобетон здатний надавати Вашому водоймищу стрункі витончені лінії і вигини. На представленому Вашій увазі сайті, заглянувши в галерею, Ви також зможете побачити окрім готових виробів, що відображують тут, і те, що є просторовий армокаркас, правильність його розварювання. Окремо хотілося б звернути Вашу увагу на фотографії залізобетонних басейнів до їх обробки в мозаїку, а саме, - якість бетонування, що важливо для басейнів. Кажучи про це, хочеться підкреслити, що якість монолітного залізобетону забезпечується заливкою бетону в один прийом. При цьому затвердіння бетонної суміші (гідротехнічний бетон) відбувається у всьому виробі за однакових умов – температура повітря, вологість і так далі І, що дуже важливе, - поверхня басейну, після формування чаші – ідеально рівна, тобто подальший етап штукатурки дозволить нанести її мінімальним шаром, що дозволяє економити і покращує якість басейну. Заливка в один прийом здійснювалася на всіх об'єктах нашої роботи в м. Одесі, і наші клієнти переконалися, що якість залізобетонних чаш бездоганна, не дивлячись на складність їх форм. Заливкою в один прийом ми добиваємося того, що наші залізобетонні чаші робляться більш цілісними і міцними. А при різноманітності зразків мозаїки і мозаїчних панно, що надаються нами, Ви зможете вибрати обробку басейну по-своєму смаку. Ми пропонуємо Вам багатство мозаїчного дизайну (загляньте у нашу галерею). Хотілося б ще особливо виділити, що можливості залізобетонних конструкцій басейнів при установці водопадів, падаючих стрічок води, барних стійок (прямо у басейні!), містків – вельми і вельми необмежені. І ми справляємося з будь-якими, поставленими перед нами завданнями.

Звертаємо також Вашу увагу, що ми створюємо залізобетонні чаші в будинку і на прилеглій до будинку території. При чому ці чаші можуть бути обхідними по периметру або збудованими на опорах («биках»). Під такими басейнами на «биках» Ви зможете навіть ходити! Гарантується цілковита герметичність залізобетонної чаші. Адже саме правильність розварювання каркаса і правильність заливки в опалубку гідротехнічного бетону забезпечують надійність цієї складної гідротехнічної споруди. Тому сміливо уявляйте яким Ви хотіли б бачити Ваш басейн. Адже де б людина не знаходилася, вода, як магніт, притягує її погляд. І ми постараємося, щоб Ви були задоволені, щоб наша робота не переставала радувати Ваш погляд і щодня приносила величезну масу задоволення.